Za Socijalnu samoposlugu u Varaždinu
Autor: Monika Injić, 4. 3. 2019.

Pozivamo Vas da se uključite u akciju prikupljanja prehrambenih i higijenskih sredstava za one kojima najviše treba u našem gradu i županiji.

Molimo sve ljude dobre volje (učenike, roditelje i djelatnike naše škole) da se uključe u akciju! Akcija se organizira po principu „1 učenik = 1 proizvod“, tj. svaki učenik (ako je u mogućnosti) donira jedan ili više proizvoda.

Proizvode koje prikupljamo su: trajno mlijeko, brašno, tjestenina, ulje, šećer, riža, sol, palenta, griz, konzerve, marmelada, pasta za zube, gel za tuširanje, sapun, šampon, sredstva za pranje posuđa i rublja, dječja hrana, pelene i dr.

Darove možete staviti u kutije koje će se nalaziti kod bočnog ulaza škole (u blizini akvarija) u razdoblju od 05. ožujka do 08. ožujka 2019.

Unaprijed hvala svima!