Ukupno: 2112023
Najčitateljica 4.c razreda
Autor: Miroslav Cmuk, 17. 10. 2019.

Počela je manifestacija "Mjesec hrvatske knjige".

Od 15. listopada do 15. studenog traje kulturna manifestacija "Mjesec hrvatske knjige" tijekom koje se promiče ljubav prema domaćoj književnosti i čitanju uopće. Organiziraju se izložbe, predavanja, književni susreti i srodne aktivnosti.

VI. osnovna škola započela je "Mjesec hrvatske knjige" u novoj školskoj knjižnici. Učiteljica Ružica Trogrlić nagradila je knjigom najčitateljicu svojeg razreda, Emu Magaš. Poklon će Emu, ali i ostatak razreda, sigurno potaknuti na čitanje.

Knjižničar je ukratko 4.c razredu opisao povijest knjižnice i ponovio pravila ponašanja u knjižnici te u suradnji s učiteljicom Ružicom (koja u slobodno vrijeme jako puno čita) održao uvodni sat lektire, u kraćim crtama opisao neka lektirna djela koja se čitaju u četvrtom razredu.