POZIV NA SUDJELOVANJE U AKCIJI PRIKUPLJANJA SLATKIŠA ZA UDOMLJENU DJECU
Autor: Kristina Roginek, 19. 11. 2019.

Poziv svim djelatnicima škole, učenicima i njihovim roditeljima/skrbnicima da se uključe u akciju prikupljanja slatkiša za udomljenu djecu.

„ZIPKA“ Udruga udomitelja za djecu i mlade Varaždinske županije svake godine organizira podjelu božićnih darova i slatkiša za udomljenu djecu. Kako bismo što više uljepšali djeci nadolazeće blagdane pozivamo Vas da se uključite u prikupljanje slatkiša, na način da roditelji svakog djeteta, u skladu sa svojim mogućnostima doprinesu kojim slatkišem.

Prikupljanje slatkiša bit će u sobi za prijem roditelja ujutro prije početka nastave (7:30-8:00) u ponedjeljak 2. prosinca 2019. Kako učenici ulaze u školu, odmah mogu ostaviti slatkiše koje su donijeli i ići dalje na nastavu.

Cilj akcije je razvijanje solidarnosti među djecom i mladima, stoga Vas pozivamo da se odazovete ovoj akciji.