Autor: Mario Stančić, 19. 11. 2019.

Grad Varaždin poziva roditelje/posvojitelje/skrbnike/staratelje djece rođene od 01.siječnja 2002. godine, koja imaju prebivalište na području Grada Varaždina, da podnesu zahtjev za unos, ispravak ili dopunu podataka upisanih u registar korisnika „dječje božićnice“.

Zahtjev se nalazi na web stranici Grada www.varazdin.hr. Molimo da roditelji/posvojitelji/skrbnici/staratelji putem aplikacije na web stranici upisom OIB-a djeteta provjere da li se dijete nalazi u bazi podataka Grada Varaždina.

Oni roditelji/posvojitelji/skrbnici/staratelji koji nisu u mogućnosti ispisati Zahtjev, isti mogu podići u gradskoj vijećnici grada Varaždina, Trg kralja Tomislava 1 (pisarnica). Zahtjev za unos, ispravak ili dopunu podataka upisanih u registar korisnika „dječje božićnice“ se predaje do 29. studenog do 13h.

Nakon navedenog roka podnošenje zahtjeva više neće biti moguće.