Valentinovo i boravkaši
Autor: Daria Cecelja, 9. 2. 2020.

Kao svake godine, tako su i ove učenici 4. i 7. grupe boravka sa svojim učiteljicama Martinom Banek i Dariom Cecelja obilježili dan Sv. Valentina.

Pronašli smo i pročitali podatke da uopće naučimo/ponovimo zašto Valentinovo, tko je bio Sv. Valentin, od kad se slavi Valentinovo i na koje sve načine se obilježava u različitim državama. Učenicima je najzanimljiviji bio podatak da je to dan kad se „ftičeki ženiju“. Učenici su razgovarali kome sve oni rade i šalju čestitke za taj dan, kakve sve vrste ljubavi postoje, te što je uopće za njih ljubav. Upravo dio što je za njih ljubav smo odlučili staviti na papir, malo urediti i izraditi ljubavnu stonogu za naš školski pano.

Kako to izgleda možete vidjeti na fotografijama smiley