Nastava na daljinu - raspored
Autor: Mario Stančić, 21. 3. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Hvala vam strpljenju, podršci kao i trudu koji ulažete u provedbu nastave na daljinu. U nastavku donosimo informacije za provođenje nastave na daljinu za tjedne pred nama.

Nastava će se prema školskom rasporedu održavati u Microsoft Teamsu gdje će se objavljivati materijali za rad te vrednovati rad učenika. Povratne će se informacije o radu učenika upisivati u e-Dnevnik. Za povratne informacije učitelji će biti na raspolaganju tijekom redovnog radnog vremena.

Učenici u nastavi mogu sudjelovati prema rasporedu sati ili tijekom dana pri čemu trebaju redovito pratiti naputke svojih učitelja.

Za dodatna pitanja ili poteškoće molimo vas obratite se razredniku.

Napomena

Do petka 27.3.2020. materijale za nastavu ćemo uz objavu u Teamsima slati i elektroničkom poštom. Sve ostale akitvnosti provodite će se u Teamsu.