Volim - ne volim u boravku
Autor: Ružica Martinec, 20. 11. 2012.

Pročitajte što su učenici 1. b i 1. c rekli o tome što vole ili ne vole u boravku.

Teo Š. – Zanimljivo mi je raditi robote i dok svi napišemo zadaću da se igramo. Meni je grđe pisati zadaću jer se umorim.

Nikola – Meni je lijepo jer se igramo Monopoly i lijepo mi je kad napišem zadaću.

Jana i Ana – Najviše se volimo igrati toplo – hladno i crtati. Volimo raditi  i zadaće. Igramo se s puno prijatelja.

Lara – I ja se volim igrati toplo – hladno i skrivača. Baš mi nije dobro kad se svađamo Nina i ja. Ali drugi dan si oprostimo. Volim i kad knjižničar pušta pjesme.

Barbara – Volim crtati i volim se igrati toplo – hladno. Volim i kad s učiteljicom Lovorkom gađati na koš. Ne volim kad imamo puno zadaće.

Nina – Volim kad gospodin knjižničar pušta pjesme. Volim crtati flomićima i bojicama također. Volim zadaću iz hrvatskog i matematike. Ne volim kad se dečki naganjaju jer mi sruše knjige.

Augustin – Volimo se igrati s kutijama. Ne volim baš čitati.

Noa – Volim kad napravim zadaću i da onda doma ne trebam.

Luka – Volim se igrati Monopoly i kad slažemo robote od kutija. Ne volim kad je zagušljivo. Volim ići na boravak.

Teo P. – Lijepo mi je kad gledamo crtić. Ne volim kad je galama. Volim ići u boravak, a zadaću volim tak – tak.

Viktor – Volim se igrati Monopoly i sa kutijama slagati svašta. A crtići su mi malo dosadni.

Bruno K. – Volim Monopoly, robote i medeke za spavanje ponekad. Ne volim kad mi netko ne da da se igram.

Još fotografija!