Školska čudovišta u 2.b
Autor: Ružica Martinec, 22. 11. 2012.

Prošao je Mjesec knjige. Uživali smo u čitanju priča, pjesmica, igrokaza... Organizirali smo i čitanje roditeljima. Ipak, najzanimljivije nam je bilo nakon čitanja knjige Kućna čudovišta, Stanislava Marijanovića.

Kućna čudovišta su strašna jer nas napadaju, ali možemo naučiti njihove slabosti te tako naučiti kako se boriti protiv njih. Budući da velik dio dana provodimo u školi primijetili smo da su oko nas i neka školska čudovišta koja nas nemilosrdno bockaju, peckaju, tjeraju, štipaju, zvižduću i stalno nešto izmišljaju ne bi li nas pokolebali u namjeri da budemo uzorni učenici. Ali! Mi u 2.b smo ih razotkrili! Saznali smo im imena i polako otkrivamo načine borbe protiv njih. Držite nam palčeve da uspijemo!

Sva čudovišta pogledajte ovdje!