Školska obilježja - majice i kišobrani

Ukupno: 1957673
4. i 7. grupa produženog boravka odradile radionicu
Autor: Monika Injić, 5. 12. 2018.

U petak 30. studenog učiteljice Maja i Monika spojile su 4. i 7. grupu produženog boravka te odradile radionicu izrade pingvina.

Radionica je započela kroz razgovor o izgledu, bojama i hodu pingvina, a nakon toga veliki učenici pripomogli su malima izrezati tijelo u obliku ruke od crnog papira i uz pomoć ostalih sitnica svaki učenik samostalno je usavršio pingvina! Učenici su bili oduševljeni kako smo u kratkom vremenu i uz malo volje stvorili nešto oku zanimljivo, a prvašićima je odlično poslužilo kao rekvizit za igrokaz. Predivnu dječicu i njihove radove možete vidjeti u fotogaleriji.