LiDraNo 2019.
Autor: Ivana Canjuga, Ana Čepin, Zara Klopotan, 20. 2. 2019.

U varaždinskom Hrvatskom narodnom kazalištu se dana 18.2.2019. godine održala Županijska smotra 'LiDraNo'.

Sudjelovalo je mnogo učenika i mentora iz cijele Županije. Bilo je 18 pojedinačnih nastupa i 18 nastupa u skupinama. I naša je škola sudjelovala na 'LiDraNu' i natjecala se u skupinama. Iz naše škole sudjelovali su učenici 5.,7. i 8. razreda. U žiriju je bio glumac Jan Kerekeš kojemu zadatak nije bio nimalo lagan - odabrati one najbolje koji će Varaždinsku županiju predstavljati na Državnoj smotri. Većina učenika kaže kako su imali tremu prije nastupa, što se na pozornici nimalo nije vidjelo. Vidjelo se samo kako uživaju.