4. biciklijada VI. osnovne škole Varaždin
Autor: Anita Perkov, 5. 6. 2019.

LIPANJ + SUNCE + BICIKLI = BICIKLIJADA

Nakon višednevnog praćenja vremenske prognoze, vrijeme se smilovalo, kiša je prestala, sunce osvanulo i sve je bilo spremno za još jednu biciklijadu u organizaciji 6. osnovne škole Varaždin.

Nema boljeg načina za obilježavanje početka lipnja od provođenja nekoliko sati na svježem zraku i u dobrom društu. Zato su se roditelji, učenici, učitelji i ravnatelj 6. osnovne škole prvi dan mjeseca lipnja odlučili okupiti u 8 sati ujutro i zajedno krenuti prema odmorištu Aquacity. U dugačkoj koloni koja je prolazila ulicama Varaždina bilo je oko 200 biciklista i sve njih na cilju je pričekalo osvježenje – sokovi i sladoled.

Biciklijada je prošla u vedrom raspoloženu s najavom ravnatelja da će sljedeća sportska druženja završavati roštiljem što bi mogla postati lijepa tradicija VI. osnovne škole Varaždin.

Zahvaljujemo svim sudionicima i nadamo se da će i sljedeća biciklijada okupiti velik broj ljubitelja bicikla i zdravog načina života.