Učenici VI. osnovne škole u novom eTwinning projektu
Autor: Ivana Canjuga, 10. 11. 2019.

Novi eTwinning projekt u sklopu Erasmus + KA2 projekta „Lost of Barriers Through the Personal Engagement2“.

Budući da je naša škola uključena u Erasmus+ KA2 projekt  „Breaking Barriers“ započeli smo i novi popratni eTwinning projekt „Lost of Barriers Through the Personal Engagement 2“. U projektu sudjeluju sve zemlje partneri u KA2 projektu – Slovačka, Portugal, Švedska, Španjolska i Hrvatska. Učenici 6. b razreda s razrednicom Ivanom Canjuga uključili su se u prvu aktivnost u sklopu novog eTwinning projekta nazvanu „Cultural exchange“. Izrađivat će kutije (cultural boxes) u kojima će s vršnjacima iz europskih partnerskih zemalja izmjenjivati stvari vezane uz kulturu svoje zemlje. U ovaj eTwinning projekt uključeno je nekoliko učitelja i ravnatelj VI. osnovne škole koji će sa svojim učenicima provoditi razne projektne aktivnosti, a svi će se materijali i vijesti redovito objavljivati na Twinspaceu. U projekt će biti uključeni učenici viših razreda. Redovito će komunicirati s vršnjacima iz europskih partnerskih škola, razvijati socijalne, komunikacijske i digitalne vještine te pokazati svoju kreativnost.

Nadamo se da će i ovaj projekt biti uspješan kao i dosadašnji.