Nastava na daljinu - raspored za 16.3.2020.
Autor: Mario Stančić, 16. 3. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Dodatne informacije o početku nastave na daljinu dostupne su u nastavku.

Na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljeni su rasporedi nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporedi emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa: https://mzo.gov.hr/vijesti/nastava-na-daljinu-raspored/3597

Razredna nastava (1.-4.):

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan, od ponedjeljka 16. ožujka, u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

Razred Termin
1. razred OŠ počinje u 8.00 sati
2. razred OŠ počinje u 10.00 sati
3. razred OŠ počinje u 13.00 sati
4. razred OŠ počinje u 15.00 sati

Virtualnim učionicama za udaljeno učenje VI. osnovne škole Varaždin možete pristupiti na sljedećoj poveznici: Virtualne učionice!

Predmetna nastava (5.-8.)

objavljeni su rasporedi nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporedi emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa.

Virtualni razredi - raspored za ponedjeljak 16.3.2020.

Molimo vas da obratite pažnju na vrijeme početka nastave za pojedine razrede kako se ne bi zagušili servisi na kojima su otvoreni vaši virtualni razredi.

Raspored emitiranja nastave na daljinu na Sportskoj televiziji - raspored za ponedjeljak 16.3.2020.

Sportska televizija

Od ponedjeljka, 16. ožujka, viši razredi osnovne škole (5., 6., 7. i 8. razred) će imati mogućnost pratiti online nastavne sadržaje i putem Sportske televizije.

Razred Termin
5. razred OŠ 8 – 9.30 h MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM