KOŠARKA - GRADSKA LIGA OSNOVNIH ŠKOLA GRADA VARAŽDINA (DJEČACI 5.- 6. RAZREDA)
Autor: Zlatko Knolmajer, 29. 3. 2012.

Dana 22.3.2012 košarkaši VI. OŠ. Varaždin pobjedom protiv III. OŠ. Varaždin i IV. OŠ. Varaždin te prvim mjestom u grupi B plasirali su se u finale gradske lige osnovnih škola grada Varaždina.

Finale se odigralo u dvorani II. OŠ Varaždin. U polufinalu su naši košarkaši u  izgubili od ekipe jake V. OŠ. Varaždin.
U borbi za 3. i 4. mjesto teškoj utakmici izgubili su od ekipe IV. OŠ. Varaždin koju su u grupi pobjedili.
Naši su košarkaši osvojili dobro 4.mjesto, dok je II. OŠ Varaždin bila pobjednica, a drugo mjesto osvojila je V. OŠ. Varaždin te je III. mjesto osvojila IV. OŠ. Varaždin.

Za VI. OŠ. Varaždin igrali su: Ivan Hohnjec, Ivan Čepin, Petar Benjak, Josip Pokorny, Igor Kolarić, Lovro Trupković, Filip Đoreski, Marin Malarić, Roland Vanherwaarden, Dominik Bešenić, Leon Vukman, Tin Kirić, Jakov Beljan i Fran Puček, a voditelj je bio profesor TZk-a Zlatko Knolmajer.

Josip Pokorny