Ponude - ekskurzije
Javni poziv za ponude turističkim agencijama za organizaciju ekskurzije za 5. razred za šk. god. 2014./2015.
Autor: Mario Stančić, 5. 2. 2015.

U privitku dostavljamo javni poziv za ponude turističkim agencijama za organizaciju ekskurzije za 5. razred za šk. god. 2014./2015.

Rok dostave ponuda je: 13.2.2015. godine.

Javno otvaranje ponuda održat će se u školi dana: 16.2.2015 u 12:00.

• Pristigle ponude trebaju biti u skladu s propisima vezanim uz turističku djelatnost, a agencija mora imati certifikat Specijalist za školska putovanja.
  • Ponuditelj dostavlja ponude čija je cijena razrađena po traženim točkama (od 8 do 10) te ukupnu cijenu tražene ponude uključujući licenciranog turističkog pratitelja za svaku grupu od 15 do 75 putnika.
  • U obzir će se uzimati ponude zaprimljene u poštanskome uredu do navedenog roka i uz iskazane cijene tražene po stavkama.
  • Ako više razrednih odjela sudjeluje u istoj realizaciji u različitim terminima ponuda treba biti jedinstvena za školu.
  • U slučaju prijevoza autobusom dostaviti za autobuse namijenjene prijevozu učenika u predmetnoj ponudi (jedinstveno - vrijedi za sve zaprimljene ponude ako se ponuditelj javlja na više ponuda):
    • Licencu autobusa za prijevoz učenika
    • Policu osiguranja autobusa
    • Autobus za prijevoz učenika mora biti klimatiziran
  • Uz ponudu priložiti (jedinstveno - vrijedi za sve zaprimljene ponude ako se ponuditelj javlja na više ponuda):
    • Potvrdu o nepostojanju poreznog duga
    • BON 2
    • Potvrdu da se protiv poslovnog subjekta ne vodi stečajni postupak ili postupak predstečajne nagodbe.
    • Neće se razmatrati ponude poslovnih subjekata čiji su poslovni računi u blokadi, kod kojih postoji porezni dug, te nad kojima se provodi stečajni postupak ili predstečajna nagodba.

Priloženi dokumenti:
Ponuda_2014-21._-_5._razredi_-_Krapina_-_Natjecaj.pdf (387.88 KB)