3. c i "Jak kao Jakov"
Autor: Lovorka Draginić, 13. 11. 2015.

Učenici 3.c prisustvovali su prezentaciji udruge "Jak kao Jakov" u školskoj knjižnici. Pročitajte izvješća.

6.11.2015. za vrijeme 5.nastavnog sata, u našu školu došle su volonterke iz udruge „Jak kao Jakov“. Došla je i majka dječaka koji je bolovao od teške bolesti koja se zove leukemija. Prikazale su nam mali film o dječaku i njegovim plišanim igračkama koje su u slikovnicama oživjele. Kasnije su prodavale te slikovnice, a dobiveni novac će upotrijebiti za pomoć drugoj oboljeloj djeci.

Lana Glazer, 3.c

U petak 6.XI.2015.u školskoj knjižnici 5.sat bilo je predstavljanje udruge „Jak kao Jakov“. Tamo je bila i majka dječaka Jakova koji je umro od leukemije. On je volio izmišljati priče o svojim plišanim igračkama. Njegova mama nam je čitala te priče. Jakov je bio u Zagrebu u bolnici četrnaest mjeseci i u bolnici je, nažalost, umro.

Lucija Makovec-Jež, 3.c