"Dječje oči gledaju srcem"
Autor: Mario Stančić, 23. 11. 2015.

Društvo distrofičara, invalida cerebralne i dječje paralize i ostalih tjelesnih invalida Grada Varaždina poziva vas da nam se u nedjelju, 29. studenog, 2015. godine pridružite u Sportskoj dvorani „Graberje“ u Varaždinu u povodu 3. prosinca, Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, blagdana Svetog Nikole i Dana Grada Varaždina!

Od 10 do 13 sati organizirat ćemo za djecu Varaždina i Varaždinske županije manifestaciju pod nazivom

„DJEČJE OČI GLEDAJU SRCEM“

kojom želimo na jednom mjestu združiti djecu s teškoćama u razvoju i djecu bez razvojnih teškoća u zajedničkoj igri, kreativnim, sportskim i drugim aktivnostima.

Svu će djecu svojim dolaskom razveseliti i Sveti Nikola koji im priprema slatka iznenađenja.

Kroz igraonice i različite radionice (likovnu, glazbenu, sportsku, plesnu…), karaoke te druge zabavne sadržaje i prigodni program djeca će odraslima poslati poruku da se ugledaju na njih jer oni ne diskriminiraju i bez zadrške prihvaćaju različitosti.