DJEČJI FORUM – VELIKO SRCE VARAŽDINA I 30.GODIŠNJICA KONVENCIJE UN-a O PRAVIMA DJECE
Autor: Rosana Štrocinger, 25. 11. 2019.

Članovi dječjeg foruma naše škole su 25.10.2019. bili u Gradskoj vijećnici Varaždin na dodjeli plaketa Veliko srce Varaždina.

Plakete se dodjeljuju za izvanredna postignuća te istaknute uspjehe na području međusobnog pomaganja, vršnjačke pomoći, međugeneracijske solidarnosti, promicanja i poštovanja dječjih prava. Dobitnici te plakete iz naše škole su učenici: Ema Potočnik ( 6. d), Fran Zagrajski ( 7. b), Petar Ivan Topolnjak ( 8. c) i Lana Đipalo ( 8. b). Čestitamo dobitnicima plaketa!

19.11.2019. održana je u palači Herzer svečana, redovna i izborna sjednica DGV-a Varaždin. Obilježavala se 30. Godišnjica Konvencije UN-a o pravima djece. Tom prigodom je Ema Potočnik pročitala pismo koje su članovi DF naše škole uputili gradonačelniku. U prilogu možete pročitati to pismo.

Priloženi dokumenti:
PISMO_GRADONACELNIKU_VARAZDINA-2019..pdf (234.76 KB)