Konačno - novo planinarenje!
Autor: Ružica Martinec, Petra Kanešić, 30. 4. 2013.

11. svibnja od Završja Podbelskog do planinarskog doma „Ledinec“ u Ledincu i planinarske kuće „Vagon“.

Planinarska škola (sekcija „Suri orao“ sa VI. osnovne škole Varaždin), HPD „Dugi vrh“ Varaždin, organizira jednodnevno planinarsko putovanje dijelom „Varaždinske  planinarske obilaznice“

od Završja Podbelskog do planinarskog doma „Ledinec“ u Ledincu i planinarske kuće „Vagon“, također u Ledincu.

Izlet  će se održati 11. svibnja 2013. godine s polaskom autobusa u 8,00 sati kod VI. osnovne škole u Varaždinu. Ovaj izlet snimat će se za emisiju Puni krug HRT.

Cijena izleta: 35,00 kuna

Trasa planinarske ture:

Završje Podbelsko-šuma Carina – šuma Gležnjak – Škriljevec – Ledinac – planinarski dom „Ledinec“ – planinarska kuća „Vagon“ ................................................................................. 2,30 sati

Prijave i plaćanje kod učiteljice Ružice Martinec i učiteljice Petre Kanešić te kod Mihaele Vrbnjak Grđan i Karmen Holenda.