2. b i 2.c na satu TZK - demonstracija škole tenisa i univerzalne sportske škole
Autor: Marija Koren, Lovorka Draginić, 2. 11. 2014.

U četvrtak 23.X teniski trener LOVRO  JUZBAŠIĆ održao je prezentaciju treninga tenisa na satu TZK. Radi se o TENISKOM KLUBU „VARAŽDIN 1181“ M.Krleže 1 a – pa učenici koji su zainteresirani da nauče igrati tenis znaju kome se mogu obratiti.

Znamo da se svi premalo krećemo te da smo postali prilično lijeni u sportskim aktivnostima , a pogotovo mi djeca moramo što više trčati, kretati se, vježbati kako bismo bili spretniji, brži, okretniji. Pri tome nam može pomoći UNIVERZALNA SPORTSKA ŠKOLA – čiji je predstavnik  MATIJA  CIGLAR  dana 28.X. održao ogledni sat vježbanja na satu TZK.

Obzirom da je Univerzalan sportska škola osnovana pod pokroviteljstvom Zajednice sportskih udruga grada Varaždina – potrebno je platiti simboličnu članarinu mjesečno od 100 kuna.

Treninzi bi se održavali u sportskoj dvorani naše škole PONEDJELJKOM od 17.30 do 18.30  te SRIJEDOM od 18.00 do 19.00 sati.

Pogledajte kako smo se igrali... na fotografijama.