HRVATSKI CARITAS POZIVA NA SUDJELOVANJE U AKCIJI " ZA 1000 RADOSTI" - SVE JE MOGUĆE
Autor: Tomislav Rogulja, 23. 11. 2014.

Poziv svim djelatnicima škole, učenicima i njihovim roditeljima/skrbnicima da se uključe u Božićnu akciju „ Za 1000 radosti“ koje ima za cilj osigurati pomoć najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj.

Akcija „ Za 1000 radosti“ ove godine vodimo pod nazivom „SVE JE MOGUĆE!“, gdje se želi potaknuti djecu, mlade i njihove roditelje/skrbnike da razvijaju vrijednosti solidarnost, uzajamnosti, požrtvovnosti, nesebičnosti, socijalne osjetljivosti i da postanu aktivni nositelji promjena u društvu, krenuvši od svoje lokalne zajednice.

Hrvatski Caritas je pripremio silikonske narukvice u deset boja i deset izvedenica naziva akcije koje će se prodavati po simboličnom iznosu od pet (5) kuna.

Učenici koji imaju suglasnost roditelja/skrbnika mogu kupiti pojedinačnu narukvicu.

Također, jedna od aktivnosti prikupljanja sredstava u dobrotvorne svrhe jest i mogućnost poziva na donacijski telefon 060 9010 (cijena po pozivu 6,25 kuna, PDV uključen u cijenu).

Akacija se provodi uz suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.