Eko dan - Nastup Vjeronaučno-scenske grupe
Autor: Ljiljana Posavec Zavrtnik, 21. 11. 2018.

U srijedu 14. studenoga  2018. na  Ekodanu   VI. osnovne škole igrokazom „Sto bodova za Raj“ nastupili učenici Vjeronaučno scenske grupe.

Igrokaz „Sto bodova za Raj“ Marine Šimić,za scensku izvedbu prilagodila i s učenicima uvježbala vjeroučiteljica Ljiljana Posavec Zavrtnik. U igrokazu  su sudjelovali učenici osmih razreda.

Poruka igrokaza je kako životom ispunjenim dobrim djelima i oslonjeni na Božje milosrđe, a ne na vlastite snage,možemo „sakupiti bodove „ za ulazak u Raj.

Ovim igrokazom učenici vjeronaučno-scenske grupe htjeli su potaknuti sve učenike  da u poruci igrokaza prepoznaju svoju inspiraciju  za rješavanje ekoloških problema svijeta u kojem žive i poziv na  vlastito „ekološko obraćenje“ u brizi za zdrav okoliš i planetu.

Fotogaleriju možete pogledati ovdje.