Učenici 8. d razreda sudjeluju u eTwinning projektu Lightening moments
Autor: Martina Špičko, 15. 11. 2017.

Učenici 8. d razreda i njihova razrednica Martina Špičko sudjeluju u eTwinning projektu Lightening moments. U projekt je uključeno čak 12 škola iz Hrvatske, Portugala, Poljske, Italije, Slovačke, Bugarske, Rumunjske i Španjolske.

Cilj projekta je obilježavanje i proslava važnih blagdana i praznika te razmjena razglednica i pisama. Učenici kroz razmjenu razglednica i čestitki te izradu prezentacija i plakata predstavljaju svoju školu, grad, zemlju, kulturu i običaje vršnjacima diljem Europe. Također, razvijaju kreativnost i komunikacijske vještine na engleskome jeziku. Jedan od prvih zadataka bio je da učenici predstave svoj grad te da pošalju razglednice svojim projektnim partnerima.