YEC

Nositelj YEC-a je Filip Novosel.

YEC&AIESEC
Autor: Filip Novosel, 6. 4. 2016.

U četvrtak, 03. ožujka 2016. održana je završna aktivnost u suradnji s AIESEC-om, službeno zatvaranje projekta YEC - Mladi poduzetnici u Hrvatskoj.

Bio je to rezultat šestotjednog rada na radionicama koje su se na našoj školi održavale dvaput tjedno, sa stranim studentima i s našim vrijednim osmašima. Na radionicama se moglo čuti i vidjeti različita iskustva; od međunarodnih iskustava koje su prezentirali studenti, pomoći u proaktivnom učenju, izlaganje poduzetničkom razmišljanju, društvenoj odgovornosti  do emocionalne inteligencije razvijane u mladim ljudima. Naši učenici osmislili su format foruma kao platformu na kojoj će pomoći prenijeti dalje svoja iskustva svojim školama. Poveznica se nalazi ovdje:

Na službenom zatvaranju održanom na I. gimnaziji Varaždin, uz naš idejni projekt, predstavljene su i ostale ideje što osnovnih što srednjih škola dviju susjednih županija. Dodijeljene su i nagrade svima koji su sudjelovali te je izražena želja za nastavak suradnje.

Fotogalerija