Dan škole - Dan otvorenih vrata 2018
Autor: Mario Stančić, 5. 12. 2018.

Čast nam je pozvati Vas na obilježavanje Dana škole – Dana otvorenih vrata 6.12.2018. u 16:45 sati s predviđenim trajanjem do 18:00 sati. Dan otvorenih vrata naziva "Potraga za znanjem" obilježavamo radionicama u kojima ćete moći vidjeti dio aktivnosti oko kojih se učenici i učitelji trude tijekom godine.

Ovogodišnja će "Potraga za znanjem" biti u znaku „Škole za život“ uz primjenu tehnologije u nastavi i izvanastavnim aktivnostima. Sudionici će moći sudjelovati u tri 15-minutne radionice prateći razne poučne staze: znanstvenu, tehničku, kulturnu, kreativnu, sportsku i humanitarnu. Radionicama se možete priključiti u: 17:00, 17:20 i 17:40. Uz sve navedeno, na školskom će se trgu održati i božićni sajam!

Dan škole posjetit će predstavnici partnerskih škola: OŠ Ljudski Vrt Ptuj, OŠ Savsko naselje Ljubljana te izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić!