Dan škole

Za Dan škole - Dan otvorenih vrata je uvijek zanimljivo! Roditelji i učenici zajedno: otkrivaju, istražuju i zabavaljaju se na radionicama u kojima škola prikazuje ono najbolje što ima.

Potraga za znanjem, obilježavanje Dana škole
Autor: Ivana Canjuga, 8. 12. 2014.

U četvrtak, 4. prosinca, 2014. u prostorima naše škole bilo je i više nego živo. Obilježavali smo Dan škole i Dan našega grada jednim novim, zanimljivim projektom nazvanim „U potrazi za znanjem.“

U privitku možete pročitati kratki komentar naše urednice iz sedmog razreda Lare Cvetko, a možete pogledati i fotografije koje su snimili naši mladi novinari. Tu su i fotografije iz "žute" učionice - pitanja iz vjeronauka i informatike.

Priloženi dokumenti:
komentar.pdf (177.74 KB)