Klub ŠEST PLUS - Natjecanja učenika

Na ovoj stranici možete pratiti uspjehe naših učenika na natjecanjima u organizaciji AZOO. Želimo svima puno uspjeha!

Klub ŠEST PLUS
Autor: Zdenka Šopar, 4. 6. 2013.

Uspješnu školu čine zadovoljni te motivirani učenici i učitelji.

Učenici se naše škole od samih početaka rado uključuju u natjecanja i smotre koje provodi MZOŠ i AZOO. Natjecatelji koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i njihovi mentori postali su članovi Kluba ŠEST PLUS: ENGLESKI JEZIK – Arian Peharda, ENGLESKI JEZIK, Josip Kelava, INFORMATIKA, Ena Krebelj, TEHNIČKA KULTURA, Josip Kelava, FIZIKA, Luka Zrinski, BIOLOGIJA, Aleksandra Saša Božović, BIOLOGIJA, Matea Briševac i Šimun Šopar, HRVATSKI JEZIK, Andrea Križanić, Petar Benjak, Aleksandra Saša Božović i Josip Kelava, MATEMATIKA. Stalni članovi kluba: Ksenija Dretar, pedagoginja, Mario Stančić, ravnatelj.

U utorak 28. svibnja održano je prvo druženje i okupljanje članova Kluba u prostorijama škole. Svaki se učenik ukratko predstavio te iznio svoja iskustva s natjecanja. Govorili su o motivaciji za natjecanja, svojim pripremama, zadatcima s natjecanja, dojmovima i, naravno, rezultatima.

Nakon njihova predstavljanja učenici, učitelji i roditelji nastavili su ugodno druženje te poželjeli da se i sljedeće godine okupe u još većem broju.

Pogledajte fotografije!