Klub ŠEST PLUS - Natjecanja učenika

Na ovoj stranici možete pratiti uspjehe naših učenika na natjecanjima u organizaciji AZOO. Želimo svima puno uspjeha!

Natjecanje iz robotike CLIL 2019.
Autor: Petar Rogina, 8. 5. 2019.

04.05.2019. u subotu šest učenika naše škole je sudjelovalo na natjecanju pod nazivom CLIL 2019. i osvojili su odlično treće mjesto!

Na natjecanju je sudjelovalo sedam škola iz raznih dijelova Hrvatske. Princip natjecanja je bio takav da su se srednja škola i osnovna škola iz istog mjesta zajedno natjecale protiv drugih ekipa formiranih na isti način. Šesta osnovna škola Varaždin se natjecala zajedno s Elektrostrojarskom školom Varaždin. Natjecanje se sastojalo od dva dijela, izlaganja o temi zbrinjavanja otpada na njemačkom jeziku i programiranja Lego Mindstorms robota da izvrši zadane zadatke.

U kategoriji osnovnih škola naši učenici su ostvarili odlično 3. mjesto!

Učenici koji su sudjelovali: Noa Huzjak 7.c, Vid Vlahek 7.d, Karlo Hanzl 7.d, Leo Max Levačić 7.d, Azra Đurović 8.a i Ella Boršćak 8.d

Mentori: Anamarija Hajdarović i Petar Rogina

Klikom na fotogalerija možete pogledati više slika.

Priloženi dokumenti:
Robotika_potvrda.pdf (1.35 MB)