Umirovljenici

Ova stranica posvećena je našim umirovljenim djelatinicima i prikazuje rezime njihovog rada. Dodatne stranice naših naumirovljenika kao i njihove aktivnosti dok su bili djelatnici škole možete pronaći u izborniku s lijeve strane.

Umirovljenici
Autor: Mario Stančić, 2. 10. 2013.

Varaždinska županija i ove godine obilježiti će Svjetski dan učitelja i na taj način pridružiti se onima koji prepoznaju rad učitelja kao jedan od najvažnijih za razvoj sredine u kojoj živimo.

Kako bismo svečano obilježili taj dan želimo se zahvaliti svima koji su svojom profesionalnošću pridonosili kvaliteti odgoja i obrazovanja u VI. osnovnoj školi, a posebno učiteljicama koje su školske godine 2012./13. otišle u mirovinu:

• Gabrijela Labaš - učiteljica razredne nastave,
  • Ana Hanžek - učiteljica razredne nastave,
  • Marija Pavleković - učiteljica njemačkog jezika,

Varaždinska županija je i prošle godine obilježila Svjetski dan učitelja, zajedno s učiteljima koji su 2011./2012. otišli u mirovinu. Oni su značajno pridonosili razvoju kvalitetnog odgojno obrazovnog okruženja naše škole:

• Ana Kiđemet - učiteljica razredne nastave,
  • Marija Kraš - učiteljica hrvatskog jezika,
  • Snježana Sokol - učiteljica hrvatskog jezika,
  • Željka Šalomon - učiteljica matematike,
  • Višnja Rajić - učiteljica tehničke kulture i fizike,
  • Zlatko Knolmajer - učitelj TZK,
  • Nada Pitner - Ciglar - ravnateljica.

Hvala učiteljima, a kako im je bilo na prošlogodišnjoj manifestaciji povodom Svetskog dana učitelja pogledajte ovdje.