Umirovljenici

Ova stranica posvećena je našim umirovljenim djelatinicima i prikazuje rezime njihovog rada. Dodatne stranice naših naumirovljenika kao i njihove aktivnosti dok su bili djelatnici škole možete pronaći u izborniku s lijeve strane.

Marijana Ilić, učiteljica matematike
Autor: Ivana Canjuga, 19. 2. 2015.

Marijana Ilić, učiteljica matematike, rođena je 7. studenog 1948. u Margečanu.

Djevojačko prezime joj je Jankovac. Diplomirala je 22. 5. 1973. na Pedagoškoj akademiji u Čakovcu. Prije nego što se zaposlila u VI. osnovnoj školi Varaždin kolegica Ilić radila je u desetak osnovnih i srednjih škola Varaždinske županije. U VI. osnovnoj školi počinje raditi 1. 9. 1988. gdje je dočekala zarađenu mirovinu u koju je otišla 31. 8. 2014. Kolegica Ilić odgojila je mnoge generacije i obučila ih je u matematičkom duhu. Na školskim, županijskim i državnim natjecanjima njezini su učenici osvajali mnoga prva mjesta i bili su veoma uspješni matematički znalci. Uspješna kako u poslovnom tako i u privatnom životu, Marijana je sada baka i uživa u zasluženoj mirovini.