Božićni plesnjak

Godišnji plesnjak učenika održava se uoči Božića odnosno zimskih praznika. Plesnjak je namijenjen učenicima 1. – 8. razreda.  U sklopu plesnjaka odabiru se najplesačice i plesači iz nižih i viših razreda.

Božićni plesnjak 2017
Autor: Mario Stančić, 13. 12. 2017.

Čast nam je i zadovoljstvo pozvati naše učenike na Božićni plesnjak VI. osnovne škole Varaždin koji će se održati u sportskoj dvorani 20.12.2017. od 18:00 do 20:00 sati.

Plesnjak uz veliku zabavu uključuje večer talenata u plesu, pjevanju, sviranju, sportskim aktivnostima, svjetlosne efekte, projekcije, besplatni sok za učenike… Više o programu možete saznati na školskom webu. Na plesnjak se ulazi kroz glavni školski ulaz gdje će biti organizirana garderoba za učenike.

Nakon što dovedete učenike na plesnjak, po njih možete doći u 19:00, 19:30 ili u 20:00 sati.

Učenici će vas pričekati kod glavnog ulaza u školu. Veselimo se Vašem dolasku!