Likovna grupa
Autor: Ivan Duić, Željka Dugi Sokač, 1. 10. 2017.

Likovna grupa učenika 1.-4. razreda okuplja zaljubljenike u boje, kistove, tempere, papire, škare… Čine ju učiteljica i učenici koji se trude svojim radom zadiviti svakog promatrača.

Svi su oni kreativni, zaigrani i puni mašte. Svojim likovnim ostvarenjima upotpunjuju školske panoe, rado se odazovu pozivima na sudjelovanja likovnih stvaralaštva.

Postignuća: Sudjelovanja na brojnim likovnim natječajima koje podupire Ministarstvo prosvjete te brojne pohvalnice i zahvalnice sa istih.

Likovna grupa učenika 5.-8. razreda radi u likovnim tehnikama koje nisu u redovnoj nastavi, te time širi svoje likovno znanje. U svom radu  učenici sudjeluju u ostalim aktivnostima škole (scenografija). Osim toga pripremaju radove za LIK (natjecanje iz likovne kulture).

Postignuća: Redovno sudjelovanje na županijskim razinama