Veselo i svečano u prostorijama IV. mjesnog odbora Varaždin
Autor: Ivana Canjuga, 21. 9. 2016.

Učenici VI. osnovne škole Varaždin upriličili su kratki program povodom Dana IV. mjesnog odbora izložbom u školi te kratkom priredbom u njihovim prostorijama.

Dana 20. rujna 2016. u prostorima VI. osnovne škole Varaždin održana je izložba likovnih radova učenika razredne nastave pod vodstvom mentorice Željke Dugi Sokač pod nazivom „Moj kvart“. Učenici su crtali dijelove naselja u kojem žive te su ujutro s početkom u 9, 00 svoje radove prezentirali gostima, članovima IV. mjesnog odbora i gradonačelniku Goranu Habušu. Proslavu smo nastavili u prostorijama IV. mjesnog odbora Varaždin u 19, 00. Članovi Dječjeg pjevačkog zbora „Varaždinski slavuji“ izveli su himnu „Lijepa Naša“. Njih je uvježbala dirigentica maestra Ružica Kapitan. Eva Škerbić i Eva Makovec-Jež napisale su dvije kratke priče s temom „Moj kvart“, a Eva Makovec-Jež nam je i odsvirala skladbu na violini. Mnogobrojni uzvanici bili su oduševljeni izvedbama te su nastavili slaviti svoj dan, a ravnatelj Mario Stančić, učiteljica Ivana Canjuga i djeca počastili su se prigodnim domjenkom kojim su nas ugostili predsjednik Igor Klopotan i ostali članovi IV. mjesnog odbora. Fotografije možete vidjeti u nastavku.

Donacija 4. mjesnog odbora

Fotogalerija