Posjet velikim prijateljima i pomagačima
Autor: Ivana Canjuga, Iva Cesar, Noa Cingula, 21. 11. 2016.

Bili smo i u Međunarodnoj agenciji za razvoj.

17.11.2016.,u 12:00 ,posjetili smo Međunarodnu agenciju za razvoj koja je bila potpora našoj školi tijekom EU projekata. Imali smo priliku razgovarati s Jelenom Kučan, direktoricom te agencije. Ona nam je objasnila kako se Međunarodna agencija za razvoj bavi pripremom projekata za europske fondove i izradom strategija razvoja. Doznali smo da je agencija nastala prije 3 godine ,a tada je također počela surađivati s našom školom. Svi koji rade u agenciji imaju po 4,5 pa čak i 9 godina iskustva. Direktorica Jelena Kučan nam je rekla kako joj je bilo jedno lijepo iskustvo biti potpora našoj školi u EU projektima te je napomenula kako će njezina agencija uvijek biti spremna pomoći našoj školi kada zatreba.