Mediji o nama, novinarski kutak

Urednici Novinarskog kutka su: Ivana Canjuga, Marina Ivanović, Ida Lacković, Andreja Remar Vidrač, Marijana Martinec.
  ŠESTICA

MATEMATIČKA ŠESTICA

Urednica Matematičke šestice je Katica Kalajdžija. Do 2012. urednica Šestice bila je Snježana Sokol.

Na prijemu kod Predsjednika države
Autor: Ivana Canjuga, 6. 6. 2014.

U svom uredu na Pantovčaku, predsjednik Republike Hrvatske dr. Ivo Josipović upriličio je 4. travnja 2014.g. sastanak kojem su nazočili voditelji svih osnovnoškolskih županijskih stručnih vijeća glazbene i likovne kulture, sindikalni čelnici, predstavnici glazbenih i likovnih udruga te visokoškolskih ustanova, pomoćnica ministra znanosti, obrazovanja i sporta Sabina Glasovac te ravnatelj Agencije za odgoj i obrazovanje Vinko Filipović.

Povod sastanka bila je problematika vezana uz primjenu novog Pravilnika o tjednim radnim obvezama učitelja i stručnih suradnika.
Sastanku je kao voditeljica županijskog stručnog vijeća učitelja glazbene kulture Varaždinske županije nazočila i RUŽICA KAPITAN, učiteljica savjetnica glazbene kulture u VI. OŠ Varaždin.
Na fotografijama: predsjednik Republike Hrvatske dr. Ivo Josipović s Ružicom Kapitan te svim osnovnoškolskim voditeljima ŽSV-a glazbene kulture
Fotografije snimio: Domagoj Opačak, Ured Predsjednika RH.