Mediji o nama, novinarski kutak

Urednici Novinarskog kutka su: Ivana Canjuga, Marina Ivanović, Ida Lacković, Andreja Remar Vidrač, Marijana Martinec.
  ŠESTICA

MATEMATIČKA ŠESTICA

Urednica Matematičke šestice je Katica Kalajdžija. Do 2012. urednica Šestice bila je Snježana Sokol.

Sjećanja na holokaust
Autor: Anita Perkov, Petar Potočnik, 1. 11. 2016.

Učenici povodom tužnog sjećanja na holokaust posadili žute šafrane.

Dana 18. listopada 2016. učenici dodatne nastave iz Geografije posadili su žute šafrane povodom tužnog sjećanja na holokaust. Holokaust je naziv za genocid nad Židovima koje je za vrijeme Drugog svjetskog rata provedeno u Europi na teritoriju pod kontrolom nacističke Njemačke i njenih saveznika.

Učenici su izašli van tijekom 2. školskog sata. Lukovice su sadili učenici 8. razreda dok su prisustvovali učenici 7. i 6. razreda. Svi koji žele vidjeti šafrane morat će pričekati do veljače kad će ih svi moći vidjeti na prilazu u školu

Fotogalerija