Vrednovanje i kriteriji ocjenjivanja iz informatike
Autor: Marija Selak, 31. 8. 2012.

Znanje vrednujem na više načina:

-praktične provjere

-izrada plakata, referata i prezentacija

-ispit znanja (po jedan u svakom polugodištu)

Kriteriji ocjenjivanja:

Dovoljan (2)

Usvojenost nastavnih sadržaja: Prisjeća se osnovnih pojmova uz pomoć nastavnika.

Primjena znanja: Radi uz pomoć i ne uočava pogreške samostalno.

Dobar (3)

Usvojenost nastavnih sadržaja: Poznaje osnovne pojmove.

Primjena znanja: Radi uz povremenu pomoć, pogreške uočava i ispravlja ih uz pomoć nastavnika.

Vrlo dobar (4)

Usvojenost nastavnih sadržaja: Poznaje sve nastavne sadržaje, ali ih ne povezuje sa sličnim sadržajima.

Primjena znanja: Primjenjuje stečeno znanje, samostalno uočava pogreške i ispravlja ih.

Odličan (5)

Usvojenost nastavnih sadržaja: Povezuje usvojeno znanje s drugim sličnim sadržajima.

Primjena znanja: Kreativno primjenjuje usvojene vještine u novim situacijama.

Moje obrazovanje

2009-2011: Diplomski studij na Fakultetu organizacije, smjer Informatika u obrazovanju

2006-2009: Dodiplomski studij na Fakultetu organizacije i informatike, smjer Poslovni sustavi

2006-2001: Studij filozofije i religijskih znanosti na Filozofskom fakultetu Družbe Isusove