UZ Šestica na državnoj smotri učeničkih zadruga

11. i 12. svibnja 2013. u Zagrebu se održavala 25. smotra Učeničkih zadruga na kojoj je sudjelovala i Učenička zadruga „Šestica“.

Prikazali smo cjelogodišnji rad naše Zadruge i bili zapaženi s našim proizvodima. Anton Lekić i Maja Štimac predstavljali su UZ „Šestica“ svim posjetiteljima i povjerenstvu te su izvodili praktičan rad. Juraj Primorac i Petar Jembrih Prstec osvojili su 3. mjesto u kategoriji istraživačkih radova. Tema njihovog istraživačkog rada bila je: „Anđeli – čuvari varaždinskih dvorišta“. Dobro smo se zabavili, bili smo uspješni i nadamo se da ćemo i do godine sudjelovati na Državnoj smotri Učeničkih zadruga.

Pogledajte fotografije!