Bađun Alenka

profesor geografije

Alenka Bađun, prof. mentor

Predmet: Geografija

Učiteljica sam geografije na VI. osnovnoj školi Varaždin od 1997. godine. Završila sam Prirodoslovno matematički fakultet u Zagrebu, a 2017. godine potvrđen mi je  status mentora u svojoj struci. Redovito sudjelujem na natjecanjima iz geografije.

Voditeljica sam Županijskog stručnog vijeća učitelja geografije Varaždinske županije.

Ove školske godine predajem geografiju u ovim razrednim odjelima:

• 5. A,B,C,D
  • 6. A,B,C,D
  • 8. A,B,D

Razrednica sam 5.a razreda.

Tijekom godine vodim dodatnu nastavu za 5. i 6. razrede, te sam suradnik u vođenju Astronomske grupe sa prof. Bojanom Perko.

Pitanja za ponavljanje za 8. razred iz geografije
Autor: Alenka Bađun, 8. 4. 2016.

Učenici osmih razreda mogu u nastavku preuzeti pitanja za ponavljanje iz geografije.

Priloženi dokumenti:
Primorska_Hrvatska_-_ispitna_pitanja.pdf (1.38 MB)