Naš posjet IV. mjesnom odboru Varaždin
Autor: Ivana Canjuga, 24. 9. 2014.

Dana 19. 9. 2014. nekoliko je učenika naše škole s dvije učiteljice Hrvatskoga jezika Ivanom Canjuga i Danijelom Popadić napravilo malu priredbu kojom su razveselili članove IV. mjesnog odbora povodom njihovog dana.

Učenice 7. b razreda, Pia Paska-Jaklin i Mia Sajko izrecitirale su nam dvije lirske pjesme, Erika Štefanec i Hana Hrešć iz istog razreda su pjevale, Marko Bađun, učenik 8. d razreda pokazao nam je što znači iznimno kvalitetno svirati gitaru, dok je Lucija Turkalj izvela skladbu na harmonici. Danu IV. mjesnog odbora su, osim učenika i učiteljica, prisustvovali uzvanici iz grada, uključujući i našeg gradonačelnika Gorana Habuša, predsjednika HNS-a grada Varaždina Josipa Drevena, te naš poštovani ravnatelj Mario Stančić. Jedan od najvažnijih gostiju bio je Ivan Rukljić, zapovjednik obrane grada Varaždina, 1991. godine, bez kojega ne bi bilo ni ovog dana, prema riječima Branka Godinića, predsjednika IV. mjesnog odbora. Poslije službenog dijela programa bio je domjenak za uzvanike i maleno druženje gdje su građani mogli porazgovarati s gradonačelnikom o temama koje ih zanimaju. Pogledajte fotografije!