Prva školska priredba
Autor: Miroslav Cmuk, 5. 9. 2013.

Počelo je! Došli su nam prvašići! Pozorno su sudjelovali na svojoj prvoj školskoj priredbi, upoznali svoju prvu učiteljicu i školu u kojoj će provesti 8 nezaboravnih godina!

Na priredbi su čuli dječji zbor „Varaždinski slavuji“ VI. osnovne škole Varaždin koji je nastupio pod vodstvom dirigentice maestre Ružice Kapitan, učiteljice glazbene kulture VI. osnovne škole Varaždin u klavirskoj pratnji profesorice Vesne Leljak – Petković.

Pogledali su lutkarsku družinu učenika drugih razreda koje je pripremila učiteljica Gordana Lešnjak. Izveli su im igrokaze "Torba pokraj puta" i "Jurnjava u travi". Učenici trećih razreda izveli su folklorne i moderne plesove koje su uvježbali pod vodstvom učiteljica Nives Blažunaj i Nikoline Kelemenić.

Mario Stančić, ravnatelj VI. osnovne škole Varaždin, zaželio je dobrodošlicu prvašićima i njihovim roditeljima te naglasio važnost suradnje Škole i roditelja.

Pogledajte fotografije!