Slogan predsjednika 3.c „Obrišimo sve ružno, a ostavimo nužno“
Autor: Željka Dugi Sokač, 14. 9. 2016.

Učenici 3.c po treći su put od kad su postali učenici naše škole, birali svog predsjednika razreda.

Ukupno je za tu funkciju bilo kandidirano 7 učenika koji su se jako pripremili za izbor izradivši prekrasne plakate kojima su plijenili pozornost svojih glasača. Istaknuli su kako u razredu nema mjesta za svađe, ruganja, tučnjavu, guranje, trčanja, krađe… Novoizabrani predsjednik razreda je Fran Supančić koji je istaknuo kako je bitno obrisati sve ružno, a ostaviti nužno, a kako bi to zaista i svi mogli napraviti, glasačima je podijelio gumice za brisanje. Zamjenik predsjednika je učenica Petra Sajko.