Željka Dugi

Diplomirana učiteljica razredne nastave i hrvatskog jezika

Predmet: hrvatski jezik, likovna kultura, glazbena kultura, matematika, priroda i društvo, TZK, sat razrednika

Dragi učenici 4.c razreda i poštovani roditelji ova školska godina 2021./2022. biti će naša posljednja zajednička godina. Godina u kojoj ćemo puno toga naučiti, dijeliti dobre a i one manje dobre trenutke, u kojoj ćemo biti potpora jedni drugima i što je najvažnije, godina u kojoj ćemo još jednom potvrditi da smo zajedno jači, hrabriji i bolji.

Sretno!

Zagonetno drvo i fini kolači za 1.c razred
Autor: Željka Dugi Sokač, 11. 2. 2015.

U salonu palače Sermage 11. veljače 2015. godine, učenici 1.c razreda u pratnji  učiteljice Željke Dugi posjetili su zanimljivu interaktivnu izložbu dječjih igračaka Matije Bobeka Kao prvo zagonetno drvo

Tom su izložbom učenici upoznali  autora koji je svojim rukama iz drveta uspio sam napraviti igračke koje su itekako zanimljive,ali u velikoj mjeri i nepoznate današnjoj djeci koja su naučena igrati se suvremenim igračkama. Budući da je izložba bila interaktivnog tipa, učenici su se igrali izloženim predlošcima te se i sami okušali u izradi nekih igračaka.

Kako su učenici doživjeli posjet gradskoj jezgri, saznajte iz njihovih izjava,ali i  fotografija.

Silvestar Krog, 1.c

Hana Hudoletnjak, 1.c

Izložba dječjih igračaka bila mi je jako zanimljiva jer smo se mogli igrati sa igračkama koje je odgajatelj napravio i shvatila sam da mu je trebalo puno vremena da napravi jednu igračku.

Ostale fotografije su OVDJE.