Željka Dugi

Diplomirana učiteljica razredne nastave i hrvatskog jezika

Predmet: hrvatski jezik, likovna kultura, glazbena kultura, matematika, priroda i društvo, TZK, sat razrednika

Dragi učenici 4.c razreda i poštovani roditelji ova školska godina 2021./2022. biti će naša posljednja zajednička godina. Godina u kojoj ćemo puno toga naučiti, dijeliti dobre a i one manje dobre trenutke, u kojoj ćemo biti potpora jedni drugima i što je najvažnije, godina u kojoj ćemo još jednom potvrditi da smo zajedno jači, hrabriji i bolji.

Sretno!

Učiteljica osvojila poklon pakete za svoje učenike
Autor: Željka Dugi Sokač, 25. 10. 2016.

Školska knjiga (razredna nastava) povodom Dana učitelja objavila je natječaj na temu: „Zašto si ponosan učitelj?“

Učiteljice i učitelji komentirali su svoj rad kojim se ponose. Citat učiteljice Željke osvojio je najviše simpatija čitatelja te je u njezino ime čitav razred osvojio poklon pakete. Veselje do neba i za djecu i za učiteljicu!

Željka Dugi  Sokač: „Ponosna sam što se zbog svog posla ujutro probudim sa osmijehom na licu, što mi je za vrijeme pola satne vožnje automobilom do posla radio pojačan do daske,a ja pjevam, što pomoću različitih šala i dosjetki (za koje često ni ne znam kako su mi uopće u tom trenutku pale na pamet ) učenicima uspijem približiti gradivo, što mi se ponekad čini da imam 10 ruku koje istovremeno pišu, pregledavaju radove te popunjavaju dokumentaciju… Te na kraju, što nakon svega toga navečer legnem, sjetim se njih, svim se srcem nasmijem i zaspim. “