Gordana Lešnjak

učiteljica razredne nastave

Predmet: Učiteljica 2. a razreda

Uz redovnu nastavu vodim i izvannastavnu aktivnost Domaćinstvo.

Mentor sam u Centru izvrsnosti iz matematike za učenike četvrtih razreda.

Volim dobru knjigu, vožnje biciklom i šetnje u prirodi.

Liječnica posjetila 2. razrede
Autor: Petra Kanešić, 4. 3. 2018.

Dana 20. veljače 2018. u sklopu Zdravog tjedna,  učenike drugih razreda posjetila je liječnica Branka Maretić, pedijatrica u OB Varaždin.

Učenici su bili podijeljeni u dvije grupe – grupa učenika 2.b,d razreda i grupa učenika 2.a,c razreda.

Učenici su kroz igru ponovili naučeno gradivo o zdravlju, održavanju osobne čistoće, važnosti boravka na zraku i redovitoj tjelesnoj aktivnosti te pravilnoj prehrani.  Pedijatrica je odglumila nekoliko bolesti (grlobolja, glavobolja, ospice, povišena tjelesna temperatura…),a nekoliko je učenika bilo u ulozi liječnika. Učenici -  liječnici davali su savjete kako bi trebalo brinuti o svom zdravlju da bi se spriječila pojava bolesti. Album.

Ovim putem zahvaljujemo gđi. Branki Maretić.