Natjecanje iz rukometa
Autor: Tomica Kanoti, 24. 2. 2014.

Održana su gradska školska natjecanja u rukometu za dječake i djevojčice 5.-6. razreda.

Za ekipu dječaka VI. osnovne škole nastupili su Juraj Primorac, Nikola Bais, Bruno Mlakar, Marsel Bistrović, Denis Habunek, Matej Tači, Filip Fleten, Roko Žuvić, Lovro Puček, Petar Jembrih Prstec i Vito Lučev.

U skupini su ostvarene dvije uvjerljive pobjede protiv IV.OŠ 14:5 te protiv II. OŠ 16:5.
U polufinalu bolji su bili i od V.OŠ 20:10. Rezultatom 13:10 u finalu poražena je I.OŠ za 1. mjesto među  varaždinskim gradskim školama.

Osvojenim 1. mjestom izboreno je županijsko natjecanje koje će se održati krajem ožujka u Ludbregu.

U kategoriji djevojčica za VI.OŠ nastupile su: Tajana Cepović, Sandra Tomašković, Ella Kocijan, Nika Vrček, Dorotea Plavec, Nika Juraga, Mateja Pozder, Lucija Kauzler i Klara Petric.

Protiv II.OŠ upisale su pobjedu 5:4, a protiv IV.OŠ poraz 5:3 te se nisu uspjele plasirati u polufinale zbog najslabije gol razlike.

Čestitamo i puno uspjeha dječacima na županijskom!

Sportski pozdrav!

Rezultati u prilogu