Svjetski dan orijentacije
Autor: Karmen Holenda, 9. 5. 2016.

U srijedu, 11.5.2016. s početkom u 17 sati, u našoj školi obilježava se Svjetski dan orijentacije. Pozivamo učenike i njihove obitelji da sudjeluju u ovoj manifestaciji.

Detaljne informacije o događaju mogu se pogledati na stranici:  www.worldorienteeringday.com

Sudionik natjecanja prolazi orijentacijsku stazu prema određenoj karti te treba odrediti zadane točke na terenu školskog dvorišta. Svaki sudionik koji uspješno završi stazu dobiva diplomu. Prijave sudionika primaju se u kabinetu biologije kod profesorice Karmen Holenda do 13:30 sati u ponedjeljak, 9.5.2016.

Prijave svih drugih sudionika, koji žele proći orijentacijsku stazu, a nisu učenici škole, primaju se do istog roka na e-mail adresu : okvarazdin2015@gmail.com .

Svi ostali posjetitelji prate događanja i sudjeluju u zajedničkom fotografiranju.

Na kraju manifestacije predviđa se zajedničko druženje članova orijentacijskog kluba uz domjenak.

Dobro došli!