„Kemija za zmrznut“ i ove godine podigla temperaturu gledateljima!

Naš tradicionalni kemijski show, koji se održava već dvadesetak godina, i ove je godine privukao zaljubljenike u kemiju.

Učenici sedmih i osmih razreda, polaznici dodatne nastave kemije, natjecatelji u znanju kemije i oni koji samo vole kemiju izveli su desetak atraktivnih  kemijskih pokusa za publiku. Drago nam je spomenuti da su u publici bili i naši bivši učenici, sada srednjoškolci, kojima je ova manifestacija ostala u lijepom sjećanju. Osim ponosnih roditelja, ipak mislimo da su najviše uživali najmlađi, oni koji će tek krenuti u školu. Ono što su vidjeli zadržati će u sjećanju vjerojatno kroz cijeli život.

Nekoliko slika prilažemo u fotogaleriju i zahvaljujemo svima koji su došli!

Fotogalerija