Ljiljana Posavec-Zavrtnik

diplomirani kateheta

Predmet: Katolički vjeronauk

U školskoj godini 2021./2022. predajem izbornu nastavu katoličkog vjeronauka u 2.b, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d.,6.a, 6.b, 6.c, 6.d

Vodim Vjeronaučnu scensku grupu  za razrednu i predmetnu nastavu.

Od učenika očekujem rad, discipliniranost, želju za znanjem, međusobno poštovanje i suradnju.

Uspješna realizacija projekta „ Sveti Franjo Asiški – i moj „eko“ svetac
Autor: Ljiljana Posavec Zavrtnik, 8. 4. 2014.

U ponedjeljak , 7. travnja 2014. godine u blagovaonici  naše škole uspješno je realiziran projekt „Sveti Franjo Asiški – i moj „ eko “svetac.

Projekt je bio namijenjen učenicima šestih razreda. Cilj projekta je bio senzibilizirati učenike da kroz edukativnu priredbu i igrani film o životu svetog Franje Asiškog ( „Brat Sunce, sestra Mjesec „- Zeffirelli ) boljim upoznavanjem života svetog Franje i njegovog odnosa prema prirodi i svemu stvorenome, razvijaju svoju ekološku svijest u svjetlu katoličke vjere po primjeru svetog Franje Asiškog.

Autor Projekta je vjeroučiteljica Ljiljana Posavec Zavrtnik.

Po velikom odazivu učenika šestih razreda i njihovim komentarima, kao i komentarima prisutnih učitelja , roditelja i predstavnika župe sv. Vida ,Projekt  je uspješno realiziran.

Fotogalerija 1

Likovni radovi