Ljiljana Posavec-Zavrtnik

diplomirani kateheta

Predmet: Katolički vjeronauk

U školskoj godini 2021./2022. predajem izbornu nastavu katoličkog vjeronauka u 2.b, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d.,6.a, 6.b, 6.c, 6.d

Vodim Vjeronaučnu scensku grupu  za razrednu i predmetnu nastavu.

Od učenika očekujem rad, discipliniranost, želju za znanjem, međusobno poštovanje i suradnju.

Eko dan - Nastup Vjeronaučno-scenske grupe
Autor: Ljiljana Posavec Zavrtnik, 20. 11. 2017.

U srijedu 15. studenoga  na Ekodanu VI. osnovne škole igrokazom „Asiški siromašak“ nastupili učenici Vjeronaučno scenske grupe.

Igrokaz Fanije Jelinčić„Asiški siromašak“ za scensku izvedbu  je prilagodila i s učenicima uvježbala vjeroučiteljica Ljiljana Posavec  Zavrtnik.U igrokazu  su sudjelovali učenici od šestog do osmog razreda.

Igrokaz je izveden pred učenicima svih razreda VI. osnovne škole.

Poruka igrokaza je da u liku svetog Franje Asiškog,poznatog po kršćanskoj brizi za sve stvoreno, učenici prepoznaju svoju inspiraciju  za rješavanje ekoloških problema svijeta u kojem žive i poziv na „ekološko obraćenje“.

Fotogalerija